خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال آگهی

سوالات متداول

وب سایت الکترو ویترین یک سایت اطلاع رسانی برای کالا و خدمات شماست و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می باشد.
در سایت الکترو ویترین، صاحبان کسب و کار می‌توانند کالا و خدماتی را که ارایه می‌دهند در معرض دید قرار دهند.
هر شخص یا شرکت، با استفاده از ایمیل خود می‌تواند روی سایت الکترو ویترین حساب کاربری ایجاد کرده و اقدام به معرفی کالا و یا خدمات خود نماید.
همچنین کاربران می‌توانند با جستجو در سایت، کالا و خدمات مورد نظر خود را مشاهده و بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار تماس داشته باشند.

در صورتیکه آگهی شما به تایید رسیده باشد می توانید با ورود به ” صفحه من ” ، آگهی های خود را مشاهده کنید . در صورتی که در حساب خود تا به حال وارد نشده اید پس از کلیک کردن حساب من دکمه ورود و ثبت نام را زده شماره مورد نظر را وارد کرده پس از ارسال کد تایید و وارد کردن آن وارد حساب خود شوید.

با کلیک کردن روی دکمه  « ارسال آگهی » وارد صفحه ثبت آگهی می شوید

ابتدا دسته بندی خود را انتخاب کنید

مرحله بعد اطلاعات کسب و کار خود را قرار دهید. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌ خود عکسی نیز انتخاب کنید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

به این ترتیب تمام  کاربران الکترو ویترین به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس آگهی شما را خواهند یافت.

الکترو ویترین همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است.

شهر‎ها بر‎اساس جمعیت در سایت الکترو ویترین قرار گرفته‎اند. اگر درخواست‎های همشهریان‌تان افزایش یابد حتماً شهر شما وارد فهرست می‎شود.

بررسی آگهی‎ها یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت الکترو ویترین باید با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد؛ کمی تأمل کنید.